vaapen

Gol kommune

Samarbeid formar framtida

Mi side  Kontrast   English   Kart   Nettstadkart   Tekststørrelse   Kontakt oss

Gruppeleiarar

Parti Gruppeleiar E-post Mobil
Arbeiderpartiet Jon Anders Hefte jon.hefte@gol.hdpolitiker.no 916 59 856 
Fremskrittspartiet Kate Vibeke Sagabraaten 

kate.vibeke.sagabraaten@gol.hdpolitiker.no

456 15 885
Høyre Tom Rune Skredderberget Blakkestad

tom.rune.blakkestad@gol.hdpolitiker.no

928 83 572
Senterpartiet Kristin Bakke Haugen kristin.bakke.haugen@gol.hdpolitiker.no 913 36 780
Sosialistisk Venstreparti Gunn Ragnhild Stigen Gunn.Ragnhild.Stigen@gol.hdpolitiker.no 917 02 449
Venstre Jan Kattenberg jan.kattenberg@gol.hdpolitiker.no 909 37 351