vaapen

Gol kommune

Samarbeid formar framtida

  Kontrast   English   Kart   Nettstadkart   Tekststørrelse   Kontakt oss

Gruppeleiarar

Parti Gruppeleiar E-post Mobil
Arbeiderpartiet Jon Anders Hefte jon.hefte@gol.hdpolitiker.no 916 59 856 
Fremskrittspartiet Tor Helge Bergh tor.helge.bergh@gol.hdpolitiker.no 976 00 917
Høyre Roger Toppen

roger.toppen@gol.hdpolitiker.no

951 94 739 
Kristeleg Folkeparti Anne Gerd Jorde anne.gerd.jorde@gol.hdpolitiker.no  971 58 134
Senterpartiet Tore Dag Skjerdal tore.dag.skjerdal@gol.hdpolitiker.no  958 97 591 
Sosialistisk Venstreparti Tonje Benedikte Kopstad   905 35 107
Venstre Helge Anders Feet helge.feet@gol.hdpolitiker.no 920 99 429